Home

چرا پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته است

خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس. تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس در حالی در آستانه نقل و انتقالات با چالش جدی به خاطر مطالبات «گابریل کالدرون» سرمربی پیشین خود مواجه شده که به دلیل مشکلات مالی به دنبال راهکاری برای حل این مشکل هستند. به گزارش ایرنا، باشگاه. نورشرق، رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال خبر داد: پنجره نقل و انتقالات استقلال، پرسپولیس، تراکتور و شهرخودرو بسته است و این تیم ها فقط برای مسابقات لیگ قهرمانان می توانند از بازیکنان جدیدشان استفاده کنند؛ این موضوع شامل لیگ بیستم نمی شود. برچسب ها : باشگاه پرسپولیس. مهمترین مساله اما در این میان فرصت اندک این باشگاه تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی است. طبق شکایت گابریل کالدرون که با اخطارهایی نیز همراه شده است، در مرحله بعدی این باشگاه در معرض محرومیت نقل و انتقالاتی قرار خواهد گرفت با توجه به عدم پرداخت بدهی ظرف مهلت مقرر، از تاریخ ۱۲ سپتامبر پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به مدت یک فصل بسته خواهد ماند مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس اعلام کرد پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته نشده است

پنجره نقل و انتقالی استقلال هنوز باز نشده است و tms این باشگاه بسته است چون اگر تا چند ساعت دیگر نتواند بازیکنانشان را به ثبت برساندند نمی‌تواند از آنها در آسیا استفاده کنند

خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس - ایرن

  1. خبرورزشی - سوشا مکانی، دروازه‌بان سابق تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان به تازگی با شکایت از این دو باشگاه آنها را به پرداخت مطالبات خود محکوم کرده و با توجه به قطعی بودن این آرا تا زمان پرداخت نشدن این دو بدهی پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس و نفت آبادان بسته خواهد بود
  2. در لیگ برتر پنجره استقلال و پرسپولیس بسته است با توجه به شرایطی که وجود دارد بایستی با مکاتباتی که فیفا با فدراسیون و دو باشگاه انجام داده، نسبت به حل مطالبات طلبکاران اقدام کنند که به محض اقدام برای این مسئله فیفا هم سریعا مکاتباتش را انجام می دهد ولی اگر این مشکل حل نشود.
  3. اقدام مسئولان باشگاه پرسپولیس در این زمینه اما عجیب و جالب است؛ مسئولان این باشگاه به دلیل اینکه از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به نوعی مطمئن هستند به همین دلیل قصد دارند خیلی زود بازیکنان مد نظر کادر فنی را تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات جذب کرده و قرارداد آن‌ها.
  4. اقدام مسئولان باشگاه پرسپولیس در این زمینه اما عجیب و جالب است؛ مسئولان این باشگاه به دلیل اینکه از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به نوعی مطمئن هستند به همین دلیل قصد دارند خیلی زود بازیکنان.
  5. وی در پاسخ به این سوال که از فیفا ایمیلی مبنی بر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه رسیده است، خاطرنشان کرد: هواداران ما به اندازه کافی نگران هستند و عذاب کشیده‌اند

محمودزاده در رابطه با نام تیم‌های که پنجره نقل و انتقالاتشان بسته است، تصریح کرد: در لیگ برتر پنجره نقل و انتقال پرسپولیس و استقلال بسته است و با توجه به شرایطی که وجود دارد باید مکاتباتی با فیفا انجام داده و نسبت به حل مطالباتشان اقدام کنند که فیفا هم بعد حل این مسئله فورا. باشگاه پرسپولیس در حالی در آستانه نقل و انتقالات با چالش جدی به خاطر مطالبات «گابریل کالدرون» سرمربی پیشین خود مواجه شده که به دلیل مشکلات مالی به دنبال راهکاری برای حل این مشکل هستند تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس در حالی در آستانه نقل و انتقالات با چالش جدی به خاطر مطالبات «گابریل کالدرون» سرمربی پیشین خود مواجه شده که به دلیل مشکلات مالی به دنبال راهکاری برای حل این مشکل هستند رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ شرایط جذب بازیکن جدید در نیم فصل را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فریبرز محمودزاده درباره سر و سامان گرفتن پنجره نقل و انتقالاتی نیم‌فصل با توجه به تعویق یک هفته‌ای شروع.

پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته می‌ماند. گروه ورزشی الف، ۹ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۵۰ 3970309040. یک منبع خبری اعلام کرد رای دادگاه تجدید نظر پرسپولیس به سود این تیم تغییر پیدا نکرد. به گزارش تابناک، گفته می‌شود با وجود تلاش مدیران باشگاه پرسپولیس برای شکستن رای محرومیت از پنجره دوم. عباس آقایی پیشکسوت پرسپولیس که با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ هفتم رسیده است نگران بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه است بر اساس اعلام وکیل بازیکن کروات پیشین پرسپولیس به خاطر این پرونده پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته نشده است پنجره نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس بسته است. فریبرز محمودزاده مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر در خصوص تعیین بازه زمانی نقل و انتقالات نیم فصل اظهار داشت: با توجه به اینکه دیدار معوقه. باشگاه پرسپولیس چندی پیش طی بیانیه‌ای به این موضوع اعتراف کرده بود که قادر نخواهد بود طی فرصت باقی مانده نسبت به پرداخت مطالبات مرد کروات اقدام کند و احتمال بسته شدن مقطعی پنجره نقل و انتقالات وجود خواهد داشت

فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال به دلیل بدهی به وینفرد شفر هنوز بسته است. به گزارش پرسپولیس‌نیوز، فدراسیون فوتبال اعلام کرد: به اطلاع می‌رساند پیر نورشرق، رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال خبر داد: پنجره نقل و انتقالات استقلال، پرسپولیس، تراکتور و شهرخودرو بسته است و این تیم‌ها فقط برای مسابقات لیگ قهرمانان می‌توانند از بازیکنان. پنجره چهار تیم در نقل و انتقالات تابستانی همچنان بسته است و این ۴ تیم اجازه جذب بازیکن ندارند در همین راستا از باشگاه تراکتور خبر می‌رسد با حکم کمیته انضباطی فیفا پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه تراکتور به دلیل عدم پرداخت مطالبات استوکس بسته شده است و تا زمان پرداخت مطالبات این بازیکن.

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس از داخل کشور بسته ش

نورشرق، رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال خبر داد: پنجره نقل و انتقالات استقلال، پرسپولیس، تراکتور و شهرخودرو بسته است و این تیم ها فقط برای مسابقات لیگ قهرمانان می توانند از بازیکنان جدیدشان استفاده کنند؛ این موضوع.

اقدام پرسپولیس برای پنجره بسته و نقل و انتقالات تابستانی

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال خبر داد، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس بسته شده است شایان مصلح با توجه به طلب ۵۰۰ میلیونی خود شکایت خود را در کمیته تعیین وضعیت ارائه کرده و با اعلام رای همراه شده است پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته نمی‌شود. شایان مصلح با توجه به طلب ۵۰۰ میلیونی خود شکایت خود را در کمیته تعیین وضعیت ارائه کرده و با اعلام رای همراه شده است. به گزارش ورزش سه، با توجه. باشگاه پرسپولیس: پنجره نقل و انتقالات بسته نشده است. خبر آنلاین : مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس اعلام کرد پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته نشده است. علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای پرسپولیس.

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس از 22 شهریور به مدت یک فصل

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال مدت زمان نقل و انتقال بازیکنان لیگ برتر فوتبال را از دو لغایت 28 اسفند ماه دانست و گفت: پنجره نقل و انتقالات باشگاه باشگاه پرسپولیس به دلیل اینکه در زمان تعیین شده موفق نشده بدهی ماریو بودیمیر بازیکن خارجی سابق خود را پرداخت کند؛ هر لحظه ممکن است از سوی فیفا با محرومیت و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات مواجه. شرایط سخت پرسپولیس در صورت بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات . رانکو از آن دست مربیانی است که یک ترکیب اصلی 15-16 نفره دارند و بقیه بازیکنان بیشتر بازیکنان تمرین هستند

مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر گفت: فسخ یک طرفه قرارداد برای بازیکنان طبعات حقوقی دارد و ممکن است باعث محرومیت آن‌ها شود. پنجره نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس بسته است/ فسخ یک طرفه برای. به گزارش فارس، فریبرز محمودزاده مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر در خصوص تعیین بازه زمانی نقل و انتقالات نیم فصل اظهار داشت: با توجه به اینکه دیدار معوقه پرسپولیس تهران و گل گهر سیرجان در روز جمعه یک اسفند ماه در سیرجان. چهارشنبه، 29 بهمن 1399 ساعت 23:30 2021-02-17 ورزشي. چرا پنجره نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس بسته است پنجره نقل و انتقالات بسته نمی‌ماند. او با اشاره به واریز پول به حساب ماریو بودیمیر اضافه کرد: ما در دو بخش، به مهاجم کروات و پیشین تیم، پول دادیم چرا پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز نشده بسته شد؟ پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت سوشا مکانی بسته شد. - سوشا مکانی، دروازه بان سابق تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان به تازگی با شکایت از این دو.

شکایت جدید النصر این‌بار از فدراسیون فوتبال ایران | هدفامروز تولد ۳۲ سالگی سلطان فرانچسکو آچربی هستش | طرفداری

باشگاه با توجه به مشکلات مالی و احتمال بسته شدن پنجره نقل و انتقالات آن به واسطه شکایت کالدرون، اقدامات مناسبی را در ذهن دارد و به دنبال اجرایی کردن آن است رئيس كميته نقل و انتقالات سازمان ليگ فوتبال مدت زمان نقل و انتقال بازيكنان ليگ برتر فوتبال را از دو لغايت 28 اسفند ماه دانست و گفت: پنجره نقل و انتقالات باشگاه‌هاي پرسپوليس و استقلال بسته است ایران ورزشی آنلاین-سمیعی: پنجره نقل و انتقالات بسته نمی‌ماند : : جعفر سمیعی گفت: ما تائیدیه واریز 475 هزار یورو را از وکیل بودیمیر دریافت کردیم و از سوی دیگر، نامه‌‎نگاری‌هایی با فیفا انجام شده تا از آن طریق، مشکل را حل.

فریبرز محمودزاده درباره سر و سامان گرفتن پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل با توجه به تعویق یک هفته ای شروع دور برگشت لیگ برتر اظهار داشت: نقل و انتقالات از فردا شروع می شود و تا پایان ساعت اداری ۲۸ اسفند ادامه دارد سخنگوی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ما مکاتبه جدیدی با بودیمیر و وکیلش نداشته ایم و اتفاق جدیدی هم رخ نداده است. نامه ای درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالات دریافت نکرده ایم اما در آینده باید. محمودزاده در رابطه با نام تیم‌های که پنجره نقل و انتقالاتشان بسته است، تصریح کرد: در لیگ برتر پنجره نقل و انتقال پرسپولیس و استقلال بسته است و با توجه به شرایطی که وجود دارد باید مکاتباتی با. پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته نشده است/ موضوع برانکو پیچیده شد مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس گفت: پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بسته نشده و منتظر رای فیفا هستیم بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به علت بدهی های داخلی این باشگاه واکنش های هواداران این تیم را در برداشته است، آنها اعتقاد دارند اجرا شدن حکم بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سرخپوشان.

پنجره نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس از سوی فدراسیون فوتبال و کمیته تعیین وضعیت فدراسیون، باز شد تا جذب بازیکنان جدید و ثبت نام آنها برای ورود به فهرست این تیم بدون مانع قانونی شود پنجره نقل و انتقالات استقلال هنوز بسته است. فوتبال ایران دوشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۹، ۱۶:۱۵. tg tw fb. آی اسپورت - فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال به دلیل بدهی به.

فریبرز محمودزاده مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر در خصوص تعیین بازه زمانی نقل و انتقالات نیم. انتشار قرارداد 14.5 میلیاردی ماریو بودیمیر/ پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس چگونه بسته می‌شود؟+قرارداد باشگاه پرسپولیس در شرایطی باید حدود 14.5 میلیارد تومان به مهاجم اسبق خود پرداخت کند که تا. پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته ماند . تلاش مسئولان باشگاه پرسپولیس برای بخشیدن محرومیت این تیم از حضور در نقل و انتقالات تابستانی به جایی نرسید و فیفا حاضر نشد رای قبل دادگاه بین المللی ورزش را رد کند حالا حکم این مربی صادر شده و استقلال به خاطر این حکم از 2 پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است. گفتنی است وکیل این مربی، وکیل شفر و هروویه میلیچ هم هست و باشگاه برای باز کردن پنجره نقل و.

باشگاه پرسپولیس هم اجازه ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را ندارد پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته شده است؟ مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: ما در کنار باشگاه‌ها و در تعامل با آنها هستیم ولی فدراسیون و سازمان لیگ هم با مشکل پرونده‌های باز مواجه است که مطالبات مردم و اشخاص. پنجره نقل‌و‌انتقالات پرسپولیس به علت عدم پرداخت بدهی برانکو ایوانکوویچ سرمربی گذشته خود بسته شد مطروحه توسط اشخاص حقیقی و حقوقی با منتشر کننده است و نمایش هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن. پرسپولیس : پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته نشده است. در حالی که برخی رسانه ها خبر از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس داده بودند اما مدیر رسانه ای این باشگاه این موضوع را تکذیب کرد. به.

کانال هواداران پرسپولیس⭐ تولید حتما بهترین داره️ داروی

پنجره نقل و انقالات پرسپولیس هنوز بسته نشده است داهی نیو

پنجره نقل و انتقالاتی برای استقلال و 4 تیم لیگ برتری بسته

؛ باشگاه پرسپولیس نتوانست ۵۰۰ هزار یورو بدهی خود را به ماریو بودیمیر مهاجم سابقش پرداخت کند تا از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود. طبق نامه قبلی فیفا به این باشگاه، قرمزها از امروز صبح از فعالیت در نقل و انتقالات. بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس/ وعده باشگاه برای حل مشکل. M Armond ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۸ ایران1 کد خبر: 102466 نظرات ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۸ ایران1 کد خبر: 102466 نظرا پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را از سایت پست روزانه دریافت کنید. ایرنا. به گزارش ایرنا، فدراسیون فوتبال در واکنش به شایعه‌ای که پیرامون بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس در برخی از رسانه‌ها مطرح شده است. جمشید نورشرق در تماس با برنامه فوتبال برتر، درباره بسته و باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس گفت: مراجعه مدیران باشگاه پرسپولیس برای تعیین تکلیف بدهی‌های گذشته به روزهای آخر موکول شد، ولی بعد از صحبت با. پرسپولیس برای جلوگیری از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تا پنجشنبه فرصت دارد ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱ اخبار ورزش

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس دوباره بسته شد/ پای ملی‌پوش

باشگاه پرسپولیس تا ۳۱ ژانویه فرصت داشت با پرداخت مطالبات مهاجم کروات خود مانع از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی شود، اما این باشگاه نتوانست ۵۰۰ هزار یورو بدهی خود را به ماریو بودیمیر مهاجم سابقش پرداخت کند تا از پنجره. به گزارش ایمنا، مهدی علی نژاد با اشاره به مسائل مطرح شده در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تهران به دلیل بدهی ها و شکایات صورت گرفته، اظهار کرد: پرسپولیس هنوز حکمی در این رابطه دریافت. صحبت‌های علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت سرخپوشان اشرف: پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته نشده است و انشالله مشکل پرداخت مطالبات برانکو هم حل خواهد شد

اما او تنها است و هواداران باید به مدیریت گرشاسبی اعتماد کنند. متأسفانه بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس شاهکار مدیران قبلی است که با سندسازی باشگاه را به این روز انداختند گفته می شود از مبلغ بدهی پرسپولیس به بودیمیر تنها ۶۰ هزار یورو به حساب او پرداخت شده است. به گزارش همشهری آنلاین باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی اش نوشت. تهران- ایرنا- مهاجم کروات اسبق تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر بدقولی‌هایی که پیش از این از مسوولان وقت باشگاه صورت گرفته بود، در ارسال تاییدیه دریافت مطالباتش به فیفا و باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی تعلل می‌کند

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال پس از دریافت شکایت سوشا مکانی دروازه‌بان پیشین پرسپولیس برای طلب 800 میلیونی او، رای به بسته شدن دوباره پنجره نقل و انتقالات سرخ ها داد وکیل بودیمیر:‌ پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته شد. وکیل بازیکن کروات سابق پرسپولیس از بسته‌شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه توسط فدراسیون جهانی فوتبال خبر داد. پس از این که مسئولان.

فریبرز محمودزاده: پنجره نقل و انتقالات استقلال، پرسپولیس و

پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را یک سپاهانی بست! با شکایت شایان مصلح پس از پرونده بودیمیر، ماجرایی جدید برای پرسپولیس ایجاد شده و حالا سرخپوشان دوباره با پنجره بسته روبه‌رو شده‌اند با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مدیریت باشگاه و با توجه به مستندات موجود درباره اقدامات و عملکرد مثبت باشگاه در پرداخت دیون، پنجره نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس از سوی فدراسیون فوتبال و کمیته تعیین وضعیت فدراسیون. پنجره نقل و انقالات پرسپولیس بسته می شود؟ بدهی اش را پرداخت نکند از پنجره نقل و انتقالات بعدی محروم خواهد شد. 4-3 فصل قبل پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در ماه شهریور بسته و این محرومیت از پنجره نقل و انتقالات زمستانی. سخنگوی باشگاه پرسپولیس ضمن رد این خبر گفت: تا به امروز هیچ ایمیلی مبنی بر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه از فیفا دریافت نکرده‌ایم به گزارش خبرنگار مهر، جمشید نورشرق درباره بسته و باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در عرض ۲۴ ساعت گفت: این کار بسیار ناپسندی است که پنجره‌های باشگاهی یکشنبه بسته و دوشنبه باز شود و برای ۳۰ میلیارد بدهی این.

اینتر - فیورنتینا / ترکیب رسمی | طرفداری

من روز گذشته با بازیکنان صحبت کردم و آنها با روحیه تمرین را ادامه می‌دهند و نگران بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات نیستند چرا که بازیکنان با کیفیتی در تیم داریم با توجه به عدم پرداخت بدهی ظرف مهلت مقرر، از تاریخ 12 سپتامبر (22 شهریور) پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به مدت یک فصل بسته خواهد ماند. بدیهی است به محض پرداخت بدهی توسط باشگاه و ارسال اسناد مثبته. مدیران پنجره بسته نقل و انتقالات به گزارش عصرایران ، روز جمعه فیفا اعلام کرد که پرسپولیس برای دو پنجره نقل و انتقالات آینده از جابه جایی بازیکن محروم خواهد بود. را از دست داده و باید 4. به گزارش ایسنا، در یادداشتی در عصر ایران به قلم احسان محمدی آمده است: «تعطیلات میان‌فصل برای پرسپولیس به عنوان صدرنشین و قهرمان ۴ دوره پیشین لیگ با پنجره‌بازی گذشت. «باز و بسته‌شدن پنجره نقل و انتقالات» از آن ترکیباتی.

اقدام عجیب مدیران پرسپولیس پیش از بسته شدن پنجره نقل و

پنجره کماکان بسته است و ما پیگیر هستیم اما احتمال باز شدن آن خیلی ضعیف است. فعلا دو پنجره محروم هستیم و عدم تسلط به قوانین نقل و انتقالاتی باشگاه را با چالش جدی رو‌به‌رو کرده است پنجره نقل‌و‌انتقالات پرسپولیس بسته شد ایران - 26 شهریور 1399 ساعت 19:15 - 21332 بازدید 5 خبرگزاری فارس: با وجود تلاش‌های مکرر مسئولان باشگاه پرسپولیس برای لغو محرومیت این باشگاه از پنجره نقل و انتقالات تابستانی اما در نهایت این پنجره باز نخواهد شد تا سرخ‌پوشان بعد از محرومیت از نقل

پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در آستانه بسته شدن است. دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ 16 August 2021 درباره م رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: همانطور که به خاطر بدهی بودیمیر قول دادم پنجره بسته نشود، در مورد کالدرون هم همین قول را می دهم

لازم به ذکر است که پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته است و این قرارداد در صورت امضا هم برای ثبت شدن در هیات فوتبال نیاز به رفع مشکل پنجره نقل و انتقالاتی دارد ۲ پنجره نقل و انتقالات فولاد بسته شد/ پای بلبلی درمیان است. پس از شکایت باشگاه سپیدرود از فولاد خوزستان در پرونده محمد بلبلی و فسخ یک طرفه این بازیکن، در نهایت کمیته استیناف فدراسیون فوتبال.

نابودی فوتبال سه بازیکن کلیدی پرسپولیس با یک تصمیم اشتباهاینفوگرافی اختصاصی/ عملکرد صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس